O marce

O marce

Bo WSZYSTKO od bymartam jest PONAD TO, co jest dostępne na rynku.

Projektuję i szyję kreacje od wielu lat. Jednak punktem przełomowym w moim życiu był moment w którym szukałam inspiracji do stworzenia CZEGOS innego czegoś czego nie robił nikt przed mną. Lubię zadania specjalne i Nowe Cele. Projektowanie i szycie na miarę na szczupłe kobiety to standard światowy. Ja natomiast szukałam TEGO „czegoś”
I ZNALAZŁAM !!!
Kilka miesięcy temu jadąc z koleżanką młodą bo zaledwie 23-letnią w rozmiarze 46 zadałam jej pytanie gdzie się ubiera i co lubi ubierać.

Jej odwiedź była tym czymś czego szukałam ! Była celem postawionym na moje drodze. Celem do osiągnięcia.

Odpowiedź była tak:” Marta przy moim rozmiarze nie chodzi się w tym co się podoba tylko w tym co jest „ mina jej posmutniała ;(

Dlatego dziękuję Ci, za to, że jesteś na mojej stronie i to czytasz! Bo ja wiem dlaczego tu jesteś i wiem dlaczego Tworzę Tobie !!! abyś mogła chodzić w tym co Ci pasuje, odpowiada, podoba się, a nie w tym w czym musisz.

Ubrania By Marta M

Ubrania od bymartam to ubrania z DUSZĄ !!! Wszystko jest przemyślane. Każdy szczegół jest dopracowany. Jakość ubrania mierzy się po wykończeniu czyli wewnętrznej stronie ubrania. Nicie użyte do szycia to nitki elastyczne poddają się razem z materiałem a nie trzeszczą i wychodzą na wierzch dając efekt taniego ubrania z bazaru (ten problem dotyczy wszystkich rozmiarów). Sprostałam zadaniu i jako nie liczna wprowadziłam jako standard Nitki Elastyczne.

Jestem dumna z tego, że mogę projektować i szyć specjalnie Kobietom w większych rozmiarach. Kobietom zapomnianym przez rynek odzieżowy.

Moje propozycje to biznes połączony z wieczorem.

Czy rozmiar 38 różni się od 48 Nie!!!! zdecydowanie nie !!!!
wejdź w zakładkę vlog i dowiedz się jak stać się jeszcze piękniejszą i nabrać odwagi kochać siebie taką jaką jesteś, a zobaczysz, że wszyscy inni pokochają Cię taką jaką jesteś. Nie będą patrzeć na Twoje wady, zobaczą zalety, pewną siebie kobietę.

To styl daje nam poczucie pewności siebie. Konkretny strój, w którym czujesz się jak milion dolarów dodaje odwagi pewności siebie. Mogę to zagwarantować, że w moich propozycjach będziesz pewna siebie! Z odwagą stawiać czoło wyzwaniom i przeciwnościom.
Spójrz w lustro i powiedz taka jestem i kocham siebie taką !!!